08-8565060

עיצובים

עיצוב אירוע באולמי בלה וידה

לכל אחד יש את הסטייל שלו, הסגנון שלו, בין אם זה הלבוש או העיצוב של הסלון, זה מה שמייחד אותך מהשאר. באירוע שלך זה בולט עוד יותר, אין נכון או לא נכון, יש מה מתאים לך ולבן או בת הזוג שלך.
סגנון נוצץ או קלאסי, מסיבתי או פרחוני – זה הסטייל שלכם, החלום שלכם, העיצוב שלכם, האירוע שלכם.

במתחם האירועים – ״בלה וידה״, תוכלו לקבל ייעוץ, שירות והכוונה ע״י חברת אירית עיצובים, כחלק מהרעיון הכללי לאפשר לבעלי השמחה ליהנות מכל נותני השירותים במקום אחד. חברת אירית עיצובים, עוסקת בתחום עיצובי אירועים, כנסים ומתחמים למעלה מ 20 שנות עבודה, יצירה ועיצוב. לעיצוב האירוע יש חשיבות רבה לאווירה שמרחפת מעל כל האורחים. זה מתחיל כבר בשלב תכנון האירוע, סדר גודל של כמות אורחים וכמובן הרצונות של בעלי השמחה היכן יופיע כל פריט ופריט. קיימים מספר סוגי עיצובים שניתן לשלב ולבדוק כגון: עיצובי חופה ו״מסלולי דוגמנות״, עיצובי שולחנות משפחה וחברים, עיצובי שנדלירים וקריסטלים, עיצובי אווירה, ווילונות ובדים, עיצובי במות וסקיצות, שיזורי פרחים ואביזרים נלווים וכיוצא בזה.

פרחים לחתונה

לעצב אירוע אינו עניין של מה בכך, דרוש חוש אסתטי מפותח, ניסיון ועין חדה שיידעו ליצור אווירה נעימה, מדויקת ומתאימה לגודל ואופי האירוע. הסדר וארגון האירוע מורגשים היטב כבר בשלב העיצוב עם כניסת האורחים לאולם, יש הבדל בין עיצוב שולחנות של האורחים ממעגלים רחוקים יותר לבין העיצוב השולחנות הקרובים יותר לבעלי השמחה ומן הסתם הם יהיו גדולים, מחוברים ובולטים יותר בקרבתם לרחבת הריקודים (עיצוב שולחנות אבירים). כיום ניתן למצוא תוספות לעיצובים הרגילים שמאפשרים להרגיש שאכן נעשתה כאן מלאכת מחשבה בכל פרט ופרט.

תכנון נכון של עיצוב האולם בהתאם לכמות האורחים ואופי האירוע משדרג את האירוע לרמה אחת מעל הסטנדרט שרגילים לראות בענף האירועים.
תתפלאו לגלות כי תכנון נכון שנעשה מראש, יחסוך מכם עלויות גבוהות ומיותרות שכן התאמת העיצובים לאופי האירוע בהתאם לתקציב של הלקוח היא ערך עליון לנוסחה מנצחת של חבילת עיצוב מושלמת אירוע.

בפגישה הראשונה צוות המעצבים בחברתנו יציג בפניכם את קולקציית העיצובים החדשה שניתן למצוא בענף על מנת לבחור יחד אתכם את הסגנון המתאים ביותר לטעם שלכם. בכל סגנון ישנן מספר רב של דוגמאות, כך שבין אם מדובר בסגנון חדשני ומודרני לבין סגנון רטרו, יש לכם את האפשרות לשלב, להוסיף ולהוריד אביזרים לפי בקשתכם. יחד עם הצוות תוכלו ליצור את החבילה הייחודית שלכם בהתאם לתקציב המיוחל. החלקות שיער

חברת אירית עיצובים מזמינה אתכם לכוס קפה ויחדיו לתכנן את העיצוב לאירוע שלכם.

גלריית עיצוב אירועים