08-8565060

הגברה תאורה

הגברה מתאימה ותאורה נכונה עושים את ההבדל

ההשקעה הרבה באירוע שהכול יתקתק כמו שעון היא לא מובנת מאליה.
העיצובים, סידור השולחנות, התפריט שנבחר בקפידה, השירות וכמובן לו״ז מתוקתק ומסודר כפי שבדיוק תכננו בעלי השמחה. הכל כמובן מתנקז למטרה אחת – רחבת הריקודים, היא העיקר. השמחה, האנרגיות,
היא המשקל שמסכם את הצלחת האירוע. אחד המרכיבים שהכי משפיעים על חווית הבילוי ברחבת הריקודים
היא מערכת ההגברה והתאורה באולם.

במתחם האירועים – ״בלה וידה״, פועלת חברת ״ג׳ימי קול״ מערכות תאורה והגברה. החברה בעלת וותק וניסיון עשיר בפתרון שירותי תאורה, הגברה, מסכים ואטרקציות מתקדמות בתחום האירועים, כנסים, מופעים ומסיבות. דרוש ניסיון רב ומקצועיות כדי להגיש פתרונות תאורה ושמע שמצד אחד יבטיחו הנאה מקסימלית לאורחי האירוע ומצד שני בטיחות קפדנית ובלתי מתפשרת כמו דגש על עוצמת שמע סבירה, מהנה ובלתי מזיקה.

תאורה לחתונה

במהלך האירוע עצמו ישנו תאורן מקצועי שאחראי על בקרת עוצמת השמע ועיצוב התאורה לכל חלקי האירוע. היכולת להניע את מערכת התאורה שמורכבת מפנסי חכמים בגדלים וצבעים שונים, לשלוט בקצב הזזתם, סיבובם ועוצמתם בכל חלק באירוע ולהתאימם לקצב שמתנגן בסנכרון מושלם יחד עם הdj משפיעה על החוויה באותו רגע רלוונטי כמו תאורה לריקוד הסלואו או ל״שיא האקשן״ ברחבת הריקודים.

תכנון נכון של מערכת התאורה, חלוקה מסודרת בין תאורת שולחנות לתאורה ברחבת הריקודים תוך סנכרון מושלם יחד עם הדיג׳יי, יוצרים הרמוניה בקהל יחד עם הזוג. כמובן שבקרה על עוצמת שמע איכותית ובריאה לאוזניים היא פקטור מכריע על הנאת האורחים גם בצאתם מהאירוע והתחושות המלוות לאחר הבילוי ברחבת הריקודים

כמו כן, חברת ג׳ימי קול מציעה שדרוגי תאורה ופירוטכניקה לבמה ולרחבת הריקודים כגון: מכונות עשן, Co2, תוספות לייזרים וכיוצא בזה. כחלק מהחתירה לגבש סל שירותים במקום אחד, חברת ג׳ימי קול תאפיין יחד אתכם את האירוע שלכם ותגיש לכם תכנית עבודה והצעת מחיר אטרקטיבית הכוללת את כל מה שדרוש בכדי שהאירוע שלכם יורגש כמסיבה אמיתית ומותאמת לסטייל של האירוע שלכם.

גלריית הגברה תאורה